MOBILNÉ DOMY NS

Prenájom a predaj
holandských domov,
anglických domov,
a karavanov

Tel. +421 902 365 925

Poľsko, ul. Limanowska 26, 33-395 Chełmiec (neďaleko Nowy Sacz)

Domov » Blog

Je možné žiť v holandskom domčeku?

Holandské domčeky sú témou, ktorá je v Poľsku známa pomerne krátko, ale každým rokom získava na popularite. Spočiatku sa mobilné domy používali výlučne na rekreačné účely ako alternatíva k obytným prívesom a karavanom počas dovolenkových ciest. V súčasnosti si čoraz viac ľudí uvedomuje ich veľké výhody a skutočnosť, že tieto mobilné domy umožňujú celoročný pobyt.

Čítajte viac ...

Nový mobilný dom celoročný 35m²

Naša ponuka zahŕňa nový celoročný mobilný dom s rozlohou 35 m². Konštrukcia je dobre izolovaná, vďaka čomu je vhodná pre každé ročné obdobie. Mobilný dom je vybavený elektrickou inštaláciou, ktorá umožňuje využívať energiu v každej miestnosti. Mobilný dom má svetlú kúpeľňu, priestrannú kuchyňu a dve útulné spálne. Vďaka úsporným tvarom je domček veľmi praktický a flexibilný z hľadiska hospodárenia s priestorom.

Čítajte viac ...

Kľúčové informácie o mobilných domoch

Mobilné domy sú v Poľsku stále nepopulárnym riešením, hoci v poslednom čase je o tento typ bývania väčší záujem. Pre mnohých ľudí je to úplná novinka. Preto sa objavuje čoraz viac otázok súvisiacich s týmto typom investícií. Nižšie sme uverejnili najčastejšie otázky zákazníkov. Dúfame, že pomôže rozptýliť pochybnosti a pochopiť, ako sa takáto budova stavia a prepravuje.

Čítajte viac ...

Mobilný dom ako splnený sen

Sny o vlastnom dome sa nie vždy rýchlo splnia. Na to potrebujete vlastný pozemok, stavebné plány a stavebné povolenie. Existuje však aj alternatíva: mobilné domy.

Čítajte viac ...

Nový celoročný domček A2 - začali sme s výrobou mobilných domov!

Nedávno sme začali vyrábať nové holandské domčeky, ktoré si môžete zakúpiť, ak nás kontaktujete na telefónnom čísle: (+421) 902 365 925. Odporúčame vám, aby ste sa oboznámili s ponukou nami vyrábaného holandského domčeka. 

Čítajte viac ...