MOBILNÉ DOMY NS

Prenájom a predaj
holandských domov,
anglických domov,
a karavanov

Tel. +421 902 365 925

Poľsko, ul. Limanowska 26, 33-395 Chełmiec (neďaleko Nowy Sacz)

Dá sa v mobilnom dome bývať celoročne » Blog

Dá sa v mobilnom dome bývať celoročne?

Holandské domčeky sú v našej krajine už nejaký čas veľmi obľúbené. Spočiatku sa využívali najmä ako alternatíva k turistickým ubytovacím zariadeniam, ako sú karavany. Tieto malé stavby sú totiž veľmi vhodné na dovolenku. Väčšina ľudí si tieto stavby spája len ako obydlia, ktoré sa dajú využívať len v lete, keď sú v našej krajine pomerne vysoké teploty. Medzi čoraz väčším počtom ľudí sa však objavuje otázka, či je možné v tomto type domu bývať celoročne. V tomto článku sa pokúsime odpovedať práve na túto otázku.

Mobilne domy

Aké sú výhody holandských chát?

Holandské chaty sú veľmi inovatívne stavby, ktoré môžu byť veľmi dobrou alternatívou k obytným autám, prívesom alebo stanom. Väčšina používateľov zistila, že holandské domčeky sú najlepším riešením pre všetkých, ktorí nechcú výrazne zaťažovať svoju peňaženku. Kúpa celoročnej holandskej chaty predstavuje v porovnaní s cenami bytov malú sumu. Jej údržba je tiež jednoduchá a nevytvára vysoké náklady.

Ďalšou výhodou holandských chát, je ich interiérové riešenie, pretože všetko, čo potrebujeme na pohodlné bývanie, je umiestnené na malom priestore. Prakticky každý mobilný domček je vybavený vlastnou kuchyňou, kúpeľňou, spálňami a obývacou izbou. To všetko nám umožňuje pohodlné fungovanie. Príklad celoročného mobilného domu nájdete na https://www.mobilnedomkins.eu/holandske-domy.php, kde je presne ukázané, ako takáto štruktúra vyzerá zvnútra.

Mobilné domy sú do istej miery porovnateľné s obytnými domami v centre mesta, ale ich výhodou je, že sa dajú umiestniť kdekoľvek. Ich preprava je taká jednoduchá, že ich možno z času na čas premiestniť na nové miesto, ktoré je dokonca vzdialené od civilizácie.

Mobilne domy

Dá sa v mobilnom dome bývať celoročne?

Ako sme už spomenuli, väčšina ľudí si myslí, že mobilné domy sú vhodné len na teplé letné dni. Ukazuje sa však, že to nie je celkom pravda. Výrobcovia už nejaký čas dodávajú na trh mobilné domy, ktoré sú vybavené plynovým sporákom a regulátorom teploty. Vďaka týmto riešeniam je možné bývať v mobilnom dome počas celého roka, pretože počas chladných dní ho môžete ľahko vyhriať na teplotu, ktorá vám umožní pohodlne fungovať.

Presne to ponúka spoločnosť MOBILNÉ DOMY NS na svojej webovej stránke, kde nájdete použité holandské a anglické domčeky za atraktívne ceny. Ak teda chcete svoj mobilný domček umiestniť mimo našej krajiny, nemáte s tým žiadne problémy, pretože sa prepravujú aj do zahraničia.