MOBILNÉ DOMY NS

Prenájom a predaj
holandských domov,
anglických domov,
a karavanov

Tel. +421 902 365 925

Poľsko, ul. Limanowska 26, 33-395 Chełmiec (neďaleko Nowy Sacz)

Domov » Blog

Mobilný dom ako splnený sen

Sny o vlastnom dome sa nie vždy rýchlo splnia. Na to potrebujete vlastný pozemok, stavebné plány a stavebné povolenie. Existuje však aj alternatíva: mobilné domy.

Mobilný dom ako splnený sen - Mobilne Domki Ns

Anglické a holandské domčeky

Anglické chaty sú dobrým riešením, najmä ak vás tlačí čas, aby vám takzvané papierovanie nespôsobovalo bezsenné noci a chodenie po úradoch vám nespôsobovalo bolesti hlavy. Pokiaľ ide o holandské domy, vec je taká jednoduchá, že v ich prípade nepotrebujete projekt ani stavebné povolenie, pretože mobilný dom nie je trvalo pripevnený k zemi. Preto postačuje oznámenie okresnému úradu. Ak do 30 dní nedostaneme zamietavé stanovisko, môžeme sa pustiť do práce a postaviť náš vysnívaný mobilný dom.

Z čoho sa skladá mobilný dom?

Rozmýšľali ste niekedy nad tým, z čoho sa skladá anglický mobilný dom? Jeho základom je oceľový rám, ku ktorému sú pripevnené široké kolesá. Rám je pokrytý pozinkovaným plechom, ku ktorému sú steny pripevnené drevenou rámovou konštrukciou, izolovanou minerálnou vlnou. Mobilné domy môžu byť vykurované elektricky alebo plynom. Pripojenie všetkých potrebných inžinierskych sietí trvá len niekoľko hodín, pretože chaty sú vybavené potrebnými inštaláciami. Okrem toho by mal interiér mobilných domov spĺňať očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov.

Mobilné domy NS

Anglické a holandské domčeky

Výhody bývania v mobilnom dome

Vzhľadom na to, že mobilný dom nie je trvalo spojený so zemou, nemusíme vlastniť pozemok, na ktorom stojí, ale iba si ho prenajať, čo výrazne uľahčuje proces presťahovania. Preto je jednou z mnohých výhod bývania v mobilnom dome možnosť kedykoľvek zmeniť jeho umiestnenie, keď cítime, že je najvyšší čas niečo v našom živote zmeniť. Kedysi hory, jazerá alebo more? Prečo nie? Sny sa majú plniť, preto by sme mali čo najskôr podniknúť kroky, ktoré nás priblížia k ich splneniu.

Mobilné domy NS

Mobilne Domki NS je spoločnosť z oblasti Nowy Sącz, ktorá sa zaoberá predajom, prenájmom a kúpou mobilných domov. Poskytujeme všetku potrebnú pomoc pri demontáži a preprave chát, ako aj záruku najlepšieho ocenenia v prípade predaja mobilného domu. Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti v oblasti karavanov a mobilných domov. Naša činnosť sa začala predajom karavanov a rozšírila sa o predaj mobilných domov a príslušných dielov a príslušenstva.

Anglické chaty - Mobilne Domki NS

Anglické chaty

Všetky chaty, ktoré v súčasnosti predávame, boli dovezené zo zahraničia, vrátane Britských ostrovov (Anglicko, Wales a Škótsko). Vďaka dobrej spolupráci so zahraničnými spoločnosťami, ktoré sú hlavnými výrobcami tohto typu riešení, môžeme našim zákazníkom ponúknuť širokú škálu mobilných domov a príslušenstva, aby si každý mohol nájsť ideálny model pre seba.

Kontaktujte našu spoločnosť

Odporúčame vám oboznámiť sa s našou ponukou. Máme najväčší kemp s mobilnými domami v južnom Poľsku, ktorý sa nachádza na Limanowskej ulici 26 v Chełmci (neďaleko mesta Nowy Sącz).

Odporúčame vám, aby ste nás kontaktovali aj telefonicky na adrese: (+421) 902 365 925